NAŠE SPECIALIZACE 

KAMEROVÉ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY

Návrh a kompletní řešení, bezpečnostní analýzy, analytický software, kybernetická bezpečnost kamerových systémů, městské kamerové systémy, video analytické funkce, systémy            pro čtení SPZ a systémy s biometrickým rozeznáním obličejů. Pro obecní úřady, školy, firmy a další instituce vyřídíme zdarma veškeré náležitosti ohledně GDPR. 

BEZPEČNOSTNÍ ANALÝZY

Jsme certifikovaní specialisté                na analýzu rizik nejvyšší úrovně. Provádíme srovnávací analýzy, bezpečnostní prověrky areálů, technickou analýzu rizik, analýzu dopadů vzniklých rizik na podnikání      či forenzní analýzu PC incidentů. Nechte si i Vy zpracovat Vaši GAP analýzu a mějte svoji firmu plně        pod kontrolou!

SERVEROVÁ ŘEŠENÍ

Nechcete utrácet peníze za cloudová úložiště, a chcete mít svoje cenná firemní data a data vašich zákazníků 100% v bezpečí? Obraťte se na nás! Zařídíme Vám kompletní řešení na klíč, špičkové servisní služby a firewallová řešení na té nejvyšší úrovni. Celé serverové řešení připravíme na míru Vašim požadavkům. 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

Pracujeme na vývoji technologií chytré domácnosti a internetu věcí na bázi protokolů ZigBee (chytrá domácnost)      a Z-Wawe pro internet věcí a firemní řešení. Rádi Vám navrhneme konkrétní řešení pro Váš objekt na klíč,                od projektu po realizaci a servisní podporu. To urychlí procesy ve Vaší firmě, ušetří razantně náklady                  a zpříjemní Vaši práci! Navštivte nás,      a nechte si předvést ty nejnovější technologie! 

PŘENOSOVÉ TRASY

Optické sítě, bezdrátové přenosy, výkopové práce na velké vzdálenosti. Potřebujete dostat připojení do těžko dostupných lokalit? Obraťte se na nás, naše technologická řešení Vás překvapí! 

IT ŘEŠENÍ

Veškerý servis v oblasti IT. Software        pro firmy a státní sektor, bezpečnostní software, síťová řešení a dodávka tiskáren pro firmy formou nájmu                s veškerým servisem. 

HYSPERIA GROUP, s.r.o.

1. máje 71, 664 84 Zastávka

IČ: 07102763

DIČ: CZ07102763

info@hysperiagroup.cz

+ 420 530 333 641