Sem vložte podnadpis

Obchodní zástupce pro celou ČR

Už nechceš být obchodník s teplou vodou? Máš plné zuby prodeje elektriky, financí a podobně? Chceš dělat pořádný obchod, vidět za sebou odvedenou práci a spokojené,  opravdové zákazníky? Máš za sebou prokazatelnou praxi minimálně 2 roky na obchodní či obdobné pozici?                  Potom hledáme právě Tebe!

Společnost HYSPERIA GROUP, s.r.o. špička v oboru kamerových bezpečnostních systémů, vývoji chytrých technologií v oblasti kybernetické bezpečnosti a a dalších IT technologií a bezpečnostních inovací hledá schopné a zkušené obchodníky, kteří chtějí pracovat na svojí kariéře a vidět za sebou reálné obchodní výsledky společně se silnou a rychle rostoucí společností na trhu.

MZDA: 25 000 - 35 000,-                                                                  

Montážní technik

Baví tě manuální práce a jsi zručný? Ovládáš PC na základní úrovni a jsi svědomitý? Pak hledáme právě Tebe!


                                                                                        Společnost HYSPERIA GROUP, s.r.o., špička v oboru kamerových bezpečnostních systémů hledá schopné montážní techniky. Náplní práce je kompletní realizace kamerového zabezpečení objektů od rodinných domů            a firem po úřady a městské kamerové systémy. Nutná perfektní manuální zručnost (vrtání, tahání kabeláže, lištování, apod.), pečlivost - instalace kamer (zakládáme si na kvalitně  a esteticky perfektně odvedené práci pro zákazníka)              a základní znalost práce s PC - nastavování kamerového systému, jeho zprovoznění, připojení do sítě apod.

V případě šikovnosti a nadšení pro práci možnost kariérního postupu napříč společnosti v rámci dalších projektů a divizí.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, řp. sk. B, zodpovědnost, dochvilnost, ochotu učit se a dlouhodobě vzdělávat                v perspektivním oboru a zájem o dlouhodobou spolupráci. 


MZDA: 24 000,-  + bonusy s každoměsíční pohyblivou          složkou dle výkonu zaměstnance až 10 000,-                        NÁSTUP možný ihned


V případě, že Tě některá z nabízených pracovních pozic zaujala, neváhej se nám ozvat!    Životopis s motivačním dopisem posílej na hr@hysperiagroup.cz!


PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

Nabízíme stabilní práci na hlavní pracovní poměr v perspektivním oboru, v zázemí rychle rostoucí moderní společnosti. Hledáme zaměstnance, které jejich práce baví a chodí do ní rádi. 

HYSPERIA GROUP, s.r.o.

1.máje 71, 664 84 Zastávka

IČ: 07102763

info@hysperiagroup.cz

+420 723 209 290